Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

przyczepy kajakowe

przyczepy kajakowe

Zajmuje się organizacją spływów kajakowych, poprzedni rok z wiadomych przyczyn był marny pod tym kątem, ale mam nadzieje, że w tym roku już będzie to wyglądało znacznie lepiej. Zastanawiam się jednak nad inwestycją w nową przyczepę na kajaki. Mam w tej chwili przyczepę na 10 kajaków, czasami klienci chcą jednak organizować spływy w więcej osób. Przyczepa też ma swoje lata więc rozglądam się za czymś nowym. Jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która takie przyczepy oferuje to dajcie znać.

Gracjaa4

Posty: 1

 
Mam wrażenie, że sporo osób chce z takimi przyczepami się na rynku pojawić szczególnie przed sezonem, ale jeśli chodzi o jakość, to różnie to wygląda i może być tak, że niby ktoś proponuje ofertę przyczepy na kajaki, a okazuje się, że to produkt, który jedynie imituje profesjonalna przyczepę. Tego lepiej unikać.

Michaś

Posty: 6

 
W mojej ocenie, jeśli chodzi o te propozycje, które obecnie się pojawiają to jednak najlepiej wypadają takie przyczepy, które mają koło naprowadzające i do tego również takie elementy, które będą pozwalały na zabezpieczenie odpowiednie kajaków w trakcie transportu. Ta kwestia faktycznie będzie miała duże znaczenie i też warto mieć to na uwadze.

pawel253

Posty: 4

 
Co jakiś czas faktycznie taką przyczepę trzeba zmienić, obecnie jednak, jeśli chodzi o te przygotowywane pod kątem kajaków to najczęściej są już jakościowo na bardzo dobrym poziomie
i bez problemu można się decydować na ich zakup. Wiadomo, że warto się temu bliżej przyjrzeć
i wybrać jak najbardziej funkcjonalną.

AAjaka!!

Posty: 26

 
Co do mnie to mam kilka przyczep na kajaki i to co moim zdaniem będzie zawsze kluczowe to szukanie tych rozwiązań, gdzie będą elementy metalowe pokryte również dodatkowo gumą.
W ten sposób bowiem masz gwarancje, że kajaki w trakcie transportu będą zabezpieczone przed uszkodzeniami. Warto o ten element więc zadbać.

figo

Posty: 4

 
Podstawa to funkcjonalna przyczepa, dużo miejsca na kajaki, miejsce na wiosła i dodatkowo oczywiście zabezpieczenie dla kajaków ich skuteczna ochrona przed uszkodzeniami. Jeśli takie elementy będą zadbane to faktycznie taka przyczepa powinna się sprawdzić.

yarofe

Posty: 8