Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Który serwis laptopów Lenovo polecicie ?

Który serwis laptopów Lenovo polecicie ?

Pilnie potrzebuję odnaleźć dobry doświadczony serwis laptopów HP. Miałem już styczność z mega pseudofachowcami, więc liczę od was na skuteczną pomoc :)

Kaazz

Posty: 7

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

Limery78

Posty: 18

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

Animatedd

Posty: 20

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie dostałem 12 miesięcy. Mam pewność, że wszystko jest ok. Małe serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

MShR

Posty: 11

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W niektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy w przeciwnym wypadku . Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki przez telefon, bowiem potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, jakie bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie uprzednio ;)

vincek

Posty: 25

 
Mają sporo pozytywnych opinii i dlatego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

truskaweczka123

Posty: 18

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Rzeczywiście dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

ciopix

Posty: 14

 
Znakomite miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

misiapysia

Posty: 12

 
To rzeczywiście skuteczny serwis laptopów Asus, natomiast nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop dostał drugie życie w tym miejscu, polecam, bowiem to specjaliści.

lary0071

Posty: 16

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego profesjonalnego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, że jest taki problem ze znalezieniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

Wariat

Posty: 16