Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

mieszkania na sprzedaż Warszawa, proszę o pomoc

mieszkania na sprzedaż Warszawa, proszę o pomoc

Potrzebne mi oferty z mieszkaniami na sprzedaż w Warszawie, lecz nie wiem, do kogo się zgłosić. Byłoby dobrze żeby to działało przez Internet. Obejrzę sobie wówczas mieszkanie na fotografie i zdecyduje czy mi się to podoba.

Ventooo1

Posty: 1

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

pawel253

Posty: 2

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Możliwości na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Dleech

Posty: 16

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

gregBard

Posty: 14

 
Warszawa zawsze miała niezmiernie kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie doskonalsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

micko

Posty: 6

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

Damiano

Posty: 22