Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pieczątka firmowa, który sklep ?

pieczątka firmowa, który sklep ?

Chciałbym stworzyć pieczątkę firmową, natomiast nie wiem co na niej posadzić. Do kogo się najlepiej zgłosić, aby pomógł mi wybrać stosowny projekt?

Hinterrr

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o pieczątki online to możesz zamówić ją za pomocą tej strony https://e-pieczatki24.pl. Mam od nich już drugą pieczątkę i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Nad projektem pracują doświadczeni graficy, więc na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

yarofe

Posty: 7

 
Powiem Ci, że pieczątki online są znane od dłuższego już czasu. Jeśli chcesz mieć gwarancję najwyższej usługi, skorzystać z doświadczonej firmy, która na rynku jest już od wielu lat.

Kitas

Posty: 3

 
Cześć, powiem Ci, że właśnie słyszałam o pieczątkach online i również jestem ciekawa, czy takie pieczątki sprawdzają się. Nie wiem, jakie informacje na niej umieścić, więc ciężko jest mi zamówić jeszcze przez internet.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Pieczątka firmowa powinna pomóc Ci zaoszczędzić sporo czasu w firmie. Ja również się nad tym zastanawiałem i teraz, kiedy już ją mam, mogę stwierdzić, że był to dobry wybór.

Klarka34

Posty: 2

 
Pieczątka online wykonywana jest poprzez profesjonalnych grafików, zatem wydaje mi się, iż nie masz się czym martwić przy składaniu zamówienia.

Czarek

Posty: 2

 
Pieczątki online w ostatnim czasie bardzo się sprawdzają. Wykonanie jej zajmuje jeden dzień roboczy, więc na drugi dzień możesz mieć ją u siebie w firmie. Wydaje mi się, że warto skorzystać z tej możliwości.

Nikuś23

Posty: 2

 
Pieczątki online w ostatnim czasie niesłychanie się sprawdzają. Wykonanie jej zajmuje jeden dzień roboczy, więc na drugi dzień możesz mieć ją u siebie w firmie. Wydaje mi się, iż należałoby sięgnąć z tej możliwości.

arturas1

Posty: 6