Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

Szukam ogłoszeń towarzyskich, które będą zweryfikowane. Chce mieć realne osoby, a niegenerowane przez roboty.

cinto

Posty: 1

 
Zaletą jest to, iż ogłoszeń jest faktycznie niezwykle sporo. Jeszcze większa zaleta jest taka, iż cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na odpowiednią osobę dla siebie.

mokwas

Posty: 4

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

090913123

Posty: 2

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, które bardzo mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

kryzys

Posty: 22

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, jakie są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy faktycznie mi się podoba. Sprawdzacie apteczność fotografii, a wybierzecie kogoś realnego.

Boss

Posty: 15

 
Byłem na paru takich spotkaniach, natomiast jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Jeżeli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z propozycji pań. Według mnie to super rozwiązanie, albowiem można łatwo dotrzeć do należytego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najniezwyklej podoba.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem usatysfakcjonowany. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najniezwyklej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a niekiedy coś wiecej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

090913123

Posty: 3