Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Szukam miejsca noclegowego w Gdańsku na przedłużony weekend i tak się zastanawiam, gdzie warto się wybrać i jaki hotel najlepiej się sprawdzi. Raczej chce postawić na aktywne zwiedzanie centrum miasta więc dobra lokalizacja blisko najważniejszych zabytków będzie dobra. Jak macie jakieś sprawdzone miejsca noclegowe to się podzielcie

Yuri20

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że jak ktoś będzie planował nocleg w Gdańsku to poza tymi popularnymi długimi weekendami nawet na ostatnią chwilę nie będzie problemu ze znalezieniem ofert. Baza jest rzeczywiście bogata więc bez problemu będzie można coś sensownego wybrać dla siebie. Choć jak wiadomo warto dobrze sprawdzić jak ta oferta hotelu jest przygotowana i co będzie w stanie zaproponować.

Lupusx

Posty: 4

 
Ja ostatnio miałem okazję gościć w hotelu http://gryfgdansk.pl na weselu rodzinnym i szczerze mogę polecić. Cała impreza naprawdę świetnie się udała. Bardzo dobre wyżywienie, miejsca noclegowe również zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, tak więc dla mnie rewelacja i jak będę miał przyjechać go Gdańska to chętnie skorzystam z tej oferty.

09_wery5

Posty: 10

 
Trudno mu powiedzieć jaki hotel w Gdańsku obecnie będzie takim najlepszym wyborem. Ofert wydaje mi się, że jest ogólnie całkiem sporo, miasto turystycznie się rozwija więc pewnie z tych propozycji coś tam dla siebie każdy może wybrać.

Grabow12

Posty: 4

 
Polecam posprawdzać rożne hotele przede wszystkim pod kątem dostępności w Twoim terminie, bo musisz się liczyć z tym, że jeśli chodzi o Gdańsk to sporo osób tam jeździ i te modne długie weekendy są mocno oblegane, konieczna jest wczesna rezerwacja.

Ron

Posty: 17

 
Nie mam pojęcia jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o centrum i gwiazdki poszczególnych hoteli, ale jak liczysz na profesjonalną ofertę to w centrum Gdańska tych hoteli z wysokim standardem nie brakuje.

1977catophoby

Posty: 24